WeFlyHiGhtour
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Коментари за мачове !

+20
XITLER
DoMaT
Jele 4
drct
eNeRg!e*cEcCc
gPora?!
mario_sote
c3.Biorkes
quip
look_at_me
freez
demonmancer
NoJaRa
ivchodisela
CyBorG
A`Mighty`Heart
Admin
GrIzZzLy
bunnyhop
UnNa7uRal
24 posters

Страница 6 от 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Коментари за мачове ! - Page 6 Empty aa

Писане  daHood Нед Дек 02, 2007 1:11 am

SeSS vs fLg MojE Bi bY daHood !? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

daHood

Брой мнения : 1
Registration date : 02.12.2007

Върнете се в началото Go down

Коментари за мачове ! - Page 6 Empty Re: Коментари за мачове !

Писане  KarTooN Нед Дек 02, 2007 1:14 am

Пичове кажете кой би SeSS или CCD ??

KarTooN
Гост


Върнете се в началото Go down

Коментари за мачове ! - Page 6 Empty Re: Коментари за мачове !

Писане  KarTooN Нед Дек 02, 2007 1:24 am

Ето накратко развитието на мача fLg - d[s]b понеже на 2ри мач нямаме HLTV ще ви го опиша с 2 изречения Very Happy .Първата карта беше de_nuke (избрана от d[s]b).Ние започнахме като T (до смяната играхме 4ма , понеже през 1 врътка, 1 от наще го изхвърляше , а и от тъпите (BOLBG) пина неми падна под 200....На смяната резолтата беше 7-8 за d[s]b , но по чудо нета се стабилизира Very Happy и лага ми спря направихме смяна и отбора започна да играе стъбилно.Краиния резолтат стана 16-9 за нас разбирасе.
d[s]b не бяха в час и когато админа попита коя карта иската (беше наш ред да избираме) те неспряха да повтарят de_dust2 и отне малко време да се разбера с админа за мапа и така ние избрахме de_inferno.Там нервите на другия теам не издържаха и не спряха цял мач да псуват.На смяната водехме 13-2 и разбирасе мача завърши 16-2 за нас cheers cheers

GL & HF SeSS успех , дано се видим на финала cheers cheers cheers

KarTooN
Гост


Върнете се в началото Go down

Коментари за мачове ! - Page 6 Empty Re: Коментари за мачове !

Писане  Admin Нед Дек 02, 2007 2:19 am

da hood толко ли искате да паднете не че ви подценявам ама тфа не са d[s]b а SeSS при тфа още нищо не се знае иначе GG за вчера хакерчета Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 34
Registration date : 04.11.2007

https://5v5tournament.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Коментари за мачове ! - Page 6 Empty Re: Коментари за мачове !

Писане  GrIzZzLy Нед Дек 02, 2007 3:29 am

И какво като са SeSS ??? тцтц СеСС са добри,даже много добри но тожа не значи че зимат тура...За мен лично фЛг и ЦДД са по-добри Smile
GrIzZzLy
GrIzZzLy

Брой мнения : 15
Registration date : 04.11.2007

Върнете се в началото Go down

Коментари за мачове ! - Page 6 Empty Re: Коментари за мачове !

Писане  KarTooN Нед Дек 02, 2007 7:14 am

мерси мерси Very Happy Very Happy Very Happy на infeno си пролича класата ни над d[s]b , а и нямахме лаг тогава .

KarTooN
Гост


Върнете се в началото Go down

Коментари за мачове ! - Page 6 Empty Re: Коментари за мачове !

Писане  r1Shk0 Нед Дек 02, 2007 9:16 am

KarTooN аз съм РиШкУ от d[S]b сигурно си ме срещал в X-Zone Tъи 1-во.Аз не бях играл на мача срещу вас 2-ро.Плеярите ни ги няма6е 3-то.Нз дали моите са играли сериозно още не сам питал капитана Smile Та Таи де знам 4е наистена сте добар отбор и заслужавате да спе4елите тура но не се хвалете 4ак толкова мн защото още горе написах 4е мене ме нямаше плаярите ни ги няма6е но ни6ту Smile Надявам се 4е след като е сваршил ма4а сме ви казали gg ако не аз ви гу казв1м gg и успех Wink P.S. Domat брат кво те пука как се пи6ело дали kartoon ili cartoon Нали ти си има6 наме кфо те пука как са си го написали другите.А и как зав1рши ма4а СеСС и СДД ???
r1Shk0
r1Shk0

Брой мнения : 5
Registration date : 02.12.2007

Върнете се в началото Go down

Коментари за мачове ! - Page 6 Empty Re: Коментари за мачове !

Писане  r1Shk0 Нед Дек 02, 2007 9:18 am

опа дестрояр без да исках напраих нова тема ако искаш я изтрии sry Very Happy Question Exclamation
r1Shk0
r1Shk0

Брой мнения : 5
Registration date : 02.12.2007

Върнете се в началото Go down

Коментари за мачове ! - Page 6 Empty Re: Коментари за мачове !

Писане  NoJaRa Нед Дек 02, 2007 10:52 am

Аве ламер не ми казвай кви сме добри или слаби и че има по-добри щото лично твоя ТЕАМ (NIGHTFISH както казва Васко и Радо) са гола вода!Не ми се прави щото видяхме колко сте силни и с хак неможахте ни биете,а с Радо се смяхме до края на ламавия ви Хакер!А и щото сте много силни в ЕSL сте нямали и победа!Както и да е,аз с ламери не се занимавам,колкото до CDD и FLG момчетата са много силни и са равностойни тъй че и да паднем от тях няма да е мъка за нас,щото при равностойни опоненти е въпрос на шанс кой ще бие!!!Миналият път бихме ->FLG с 300 зора,и с шанс!Тоя път те може ни бият и така!GL и HF!!!Живи и здрави FLG да се видим на финал Wink Колкото до c3 чевтито ламави,паднхате с дисквалификация,ма и да не беше тя пак щяха ви бият моите Smile Усрахте гащите кат видяхте Ex7aZy и NoJaRa хахахахахАХАхаХА Laughing

P.S.: Мача vs CDD се играе утре за което благодаря на момчетата за разбирането!Просто съм с измъканто рамо и неможах да играя в Събота,то и ся не съм в цветущо здраве и форма,но ще се надявам ан съотборниците ми Smile
NoJaRa
NoJaRa
Admin

Брой мнения : 27
Registration date : 04.11.2007

Върнете се в началото Go down

Коментари за мачове ! - Page 6 Empty Re: Коментари за мачове !

Писане  r1Shk0 Нед Дек 02, 2007 11:46 am

Ае УспеХ и На 2-Та ТеаМа (SeSS u CDD) Нека по-Добрия отбор Победи . Wink Според мен 6те стане як ма4 !!!
r1Shk0
r1Shk0

Брой мнения : 5
Registration date : 02.12.2007

Върнете се в началото Go down

Коментари за мачове ! - Page 6 Empty Re: Коментари за мачове !

Писане  DoMaT Нед Дек 02, 2007 12:23 pm

Да е видяхме ви кви сте загубеняци сесс кой насрал вий или ний??Да е кат влязаха наркомана и педала много лошо стана вече се прай на велик смешника кой като него . Мача беше за 6 почнахме да играем в 7:20 и имахме време до 7:40 и то докат се съберете и то замина кво да играя на тоя умрял турнир само да си хабя нервите с някви ламери дет се мислят за велики да си бяхме пуснали и ний c1 , c2 , c3 , c4 , c5 ,c6 , c7 , c8 , c9 , c10 Ама то това са 10 клана ама са разделени ама иначе са едно цяло аре да играете с всичките кланове искате ли да видим кой ще е победител и ще викнем няколко приятеля там да са праят на админи и да казват къде сте иначе е много як турнира пълно с мухали . Сесс - супер ебани смешни селяни пълни каръци и оръфляци аре да ва барна на бой ве смешковци сам срещу 5-тимата ако искате банда нещастници . Сложете ХЛТВ-то да видят и другите кланове кви сте смешни . Няма смисъл да играете с тея сесс пълни тапаци ... Мача ни в 6 пристигат в 7:20 за 20 мин даже и книфе не успяхме да направим и ни вика дискфалифицирани хаха ако трябваше някой да бъде дисквалифициран това щяхте да сте точно вие - нямате хора , закъснявате супер много , викате от друг клан и навсичкото отгоре с цялата си наглост тука ми се прай на бог.
DoMaT
DoMaT

Брой мнения : 15
Registration date : 30.11.2007

Върнете се в началото Go down

Коментари за мачове ! - Page 6 Empty d[S]b

Писане  mario_sote Нед Дек 02, 2007 2:12 pm

мхм мене ме нямаше и там оше двама трима.Аз лично бях забравил Sleep е нишо голяя раота нека се радват пичовете да сэ фалат с колко са ни били affraid lol! SeSS rlz Very Happy:D:D afro

mario_sote

Брой мнения : 5
Registration date : 13.11.2007

Върнете се в началото Go down

Коментари за мачове ! - Page 6 Empty Re: Коментари за мачове !

Писане  NoJaRa Нед Дек 02, 2007 4:50 pm

На бой ли ще ме бараш ве дебелак Smile ае да видим как ще ме биеш ве мечо пух а??? На бой шанса ти е по-малък и от на CS което значи по-малко от нулев!!! Вие знаете ли ко сте ве...пълни ламуги,мапълниха ви flg кошницата...а ма ние не играхме еди кво си ДРЪН ДРЪН!!!НА НИКОЙ МУ НЕ ПУКА КО СИ ИГРАЛ ИЛИ НЕ СИ ВЕ ГРЕШКА НА ПРИРОДАТА!Паднал ли си ве мухал?ПАДНАЛ СИ ! ТОЧКА! Влизам аз с Ex7aZy..педалите си мълчат,Ex7aZy почна ги изнася сам на загрявката и изведнъж аааааа,ма тои не е SeSS#2,после - АААА ТОЙ Е ХАК!!!ко щеше да измислиш после ве ламав???а?Мизерни сте!Ламуги пълни!Взимаме им KNIFE-->аз бях на кенеф,аз бях на 35 и само рес искат!Що ве нали сте много силни!Колкото до админите--> ДА!приятели са ми и не само,тия момчета са ми дали тласък в 5v5 gaming-a с ТЕАМ ->АnD1 !Благодарен съм им и ги уважавам много,но ако смяташ че ще падна до селското ти мислене да ми подсказват кой къде е,се лъжеш жестоко,игра съм vs голями отбори и всички знаят как играем мухъл!тъй че събирай си багажа и селската команда и ходи в масаката да събираш ХР!!!
NoJaRa
NoJaRa
Admin

Брой мнения : 27
Registration date : 04.11.2007

Върнете се в началото Go down

Коментари за мачове ! - Page 6 Empty Re: Коментари за мачове !

Писане  KarTooN Пон Дек 03, 2007 4:24 am

Domat пак ли ти ве ламугер...,толкова сте зле целия ви теам че нема на къде по зле и вместо да кажете бихтени "gg" вие си търсите причини да се оправдавате.Приемете загубата достоино и не я повтаряите по-вече , вместо това ми кеси в форума и псува и се заяжда затова че неможе да играе.d[s]b gg момчета ама само несе опитваите и вие да се оправдавате.Са да не сте забравяли за мача , можеше малко да спестите псувните в сервъра и да се порадвате на 9те врътки които ви бяха подарени .... мн ми лагваше а другия го дропваше през 1 врърка.

GL & HF усмех на всички

Domat дано спреш с глупостите ти...

KarTooN
Гост


Върнете се в началото Go down

Коментари за мачове ! - Page 6 Empty Re: Коментари за мачове !

Писане  DoMaT Пон Дек 03, 2007 4:25 am

Хаха мечо пух вярно фен съм му ама я си дай снимка може да те срещнем някъде и да прайш циганска захапка ще ми ядеш кубинките и ще си събираш ченето ве лайнар . Твойте педали що тогава после лъгаха като гъз или тва не го видя ?? Дет искаха 50-ти път книфе а?? Смешник кой знай къв пъпчив улигофрен си и ти ами някъв хилав рязан педал то лесно да се правиш на някой във някъв форум ама барна ли те на улицата една правилна дума няма да ми кажеш ще спичаш кат гъз . И да искам преиграване според мен няма смисъл 1-во няма да искате 2-ро сесс ще се направят на сесс 2 да ни бият щот висят по цял ден на компа и улигофренясват 3-то просто ми е тъпо да се разправям за няква умряла игра - ние играем за кеф !!! Ама вий мислите само за победа май , на мен не ми дреме дали ще победим или ще загубим , флг ни биха и вече знаем как да играем на нуке . Записахме се единствено на тоя турнир за да тренираме и да се забавляваме а не да вися в залата и да играя 2 часа айм усп с клана и да чакам 2-ма от сесс 2 дет се чудят кой ще викат защото другите им хора забравили . Не просто не ми се спори повече не ми се губи повече време за разправий с тапаци дет се мислят за богове


А и забравих да ти кажа аз съм скинар тей че си помисли на кой му е нулевия шанс
DoMaT
DoMaT

Брой мнения : 15
Registration date : 30.11.2007

Върнете се в началото Go down

Коментари за мачове ! - Page 6 Empty Re: Коментари за мачове !

Писане  NoJaRa Пон Дек 03, 2007 6:42 am

Слушай свинио аз се занимавам от 4 години с фитнес от 2 с бокс а последната година се преквалифицирах в К1 кик-бокс,да не говорим че сам на 20 години пиклио!Тъй че ко щи ям незнам ма къв кур ще ядеш аз ако те барна е друг въпроса!На снимката съм аз на аватара ми кат си толкова мераклия ме разпознаваш Smile Колкото до KNIFE незнам кой се оправдаваше първи...ламчета Smile тъй че кат си недъг не се ежи на грешният човек Twisted Evil

И не ми се изтаквай че си скинар щото цял живто съм бил в тия среди и тва че си скинар не дава гаранция че си машина левак Smile Нищо не си!аз в кви сбивания съм бил,ти само по телевизорчето у вас си ги гледал лапе,тъй че мисли другия път преди да отваряш голяма уста КАПИШШШ!!!ако не си разбрал половината ми рода пак са борци What a Face МИСЛИ !!!А не се репчи Suspect


Последната промяна е направена от на Пон Дек 03, 2007 8:23 am; мнението е било променяно общо 1 път
NoJaRa
NoJaRa
Admin

Брой мнения : 27
Registration date : 04.11.2007

Върнете се в началото Go down

Коментари за мачове ! - Page 6 Empty d[S]b

Писане  mario_sote Пон Дек 03, 2007 8:11 am

Псуват резервите Very Happy е кво се управдааме Wink нека по добрия спечели Very Happy geek

mario_sote

Брой мнения : 5
Registration date : 13.11.2007

Върнете се в началото Go down

Коментари за мачове ! - Page 6 Empty Re: Коментари за мачове !

Писане  r1Shk0 Пон Дек 03, 2007 8:21 am

КарТуН sry за дет сме ви псували ако играх в ма4а 6тях да ги накарам да спрат да псуват 6тото аз ли4но мн мразя да псуват кат играя 5вс5 но те моля да не пи6и6 кадето и да е 4е сте ни били 16:1 6тото не е така пак и нали 4у и капитана ни не е играл и аз не съм играл не се опитвам да се оправдавам или пак да хваля себе си 4е съм добър но ви моля да не говорите za теама ни 4е сме слаби и отново SRy i GG Ае успех и на CDD i Na SeSS i Na fLg Smile Wink
r1Shk0
r1Shk0

Брой мнения : 5
Registration date : 02.12.2007

Върнете се в началото Go down

Коментари за мачове ! - Page 6 Empty Re: Коментари за мачове !

Писане  Admin Пон Дек 03, 2007 9:23 am

Незнам за кфо се храните и двамата ма според мен е безмислено а домат NoJaRA ми е приятел да ,но брато никога няма да падна на такова ниво да му казвам каде са другия отбор смятам че достатачно съм го учил да играе за да се справя сам той от ученик надмина учителя си и сам горд с него обаче просто няма смисал се псувате кфо кат сте паднали тфа да не е последния турнир в който ще играете????В вас има потенцял!!! Само тряя да го откриете както SeSS направиха.Според мен няма за кфо да се цупиш Razz Smile Surprised
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 34
Registration date : 04.11.2007

https://5v5tournament.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Коментари за мачове ! - Page 6 Empty Re: Коментари за мачове !

Писане  GrIzZzLy Пон Дек 03, 2007 9:24 am

NoJaRa написа:Аве ламер не ми казвай кви сме добри или слаби и че има по-добри щото лично твоя ТЕАМ (NIGHTFISH както казва Васко и Радо) са гола вода!Не ми се прави щото видяхме колко сте силни и с хак неможахте ни биете,а с Радо се смяхме до края на ламавия ви Хакер!А и щото сте много силни в ЕSL сте нямали и победа!Както и да е,аз с ламери не се занимавам,колкото до CDD и FLG момчетата са много силни и са равностойни тъй че и да паднем от тях няма да е мъка за нас,щото при равностойни опоненти е въпрос на шанс кой ще бие!!!Миналият път бихме ->FLG с 300 зора,и с шанс!Тоя път те може ни бият и така!GL и HF!!!Живи и здрави FLG да се видим на финал Wink Колкото до c3 чевтито ламави,паднхате с дисквалификация,ма и да не беше тя пак щяха ви бият моите Smile Усрахте гащите кат видяхте Ex7aZy и NoJaRa хахахахахАХАхаХА Laughing

P.S.: Мача vs CDD се играе утре за което благодаря на момчетата за разбирането!Просто съм с измъканто рамо и неможах да играя в Събота,то и ся не съм в цветущо здраве и форма,но ще се надявам ан съотборниците ми Smile

Просто исках да кажа че ви прехваляват...не че сте слаби даже сте многу силни.Доколкото за манси никаф wall не е ти си си го втълпил.На всичките моменти кадето те "знае" се чуваш..
GrIzZzLy
GrIzZzLy

Брой мнения : 15
Registration date : 04.11.2007

Върнете се в началото Go down

Коментари за мачове ! - Page 6 Empty Re: Коментари за мачове !

Писане  DoMaT Пон Дек 03, 2007 9:38 am

Ножар колко си тренирал и си се бил не ми пука ако искаш и 5000 борци познавай въобще не ми дреме умръзна ми да споря ти казах . И не си мисли че се отдеглям от тъпия спор защото се правиш на велик за да не ми се кефиш тука ще ти кажа че пък ти точно си гола вода , мен ще ме набиеш поради причината че съм на 16 ама да те пусна с приятели на твоята възраст от земята няма да станеш казвам ти това не исках да го пиша но доколкото те познавам от писанията ти ей тука ще ми се кефиш като циганче на баничка че съм уж спекъл и ще се правиш на бог .
DoMaT
DoMaT

Брой мнения : 15
Registration date : 30.11.2007

Върнете се в началото Go down

Коментари за мачове ! - Page 6 Empty Re: Коментари за мачове !

Писане  Admin Пон Дек 03, 2007 9:42 am

Няма спокс NoJaRa знае кога да спре просто няма смисал от тфа кой на 16 кой на 50 тфа е игра не живот би тряяло да го знаете Very Happy
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 34
Registration date : 04.11.2007

https://5v5tournament.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Коментари за мачове ! - Page 6 Empty Re: Коментари за мачове !

Писане  ScRoLLaN Пон Дек 03, 2007 9:42 am

ШШШШШШШ еииии бастун ... каде отиваш ти може би ?!?!? Аз лично сум сагласен да се преиграе мача и да ти кажа че срещу СеСС 2 НЯМАТЕ ШАНСОВЕ КАПИШШ ??? Сабери си ламавиа отбор и потърси друга игра Wink опитай със Судоко че кат гледам с тоя дебел задник никаде нема да можеш да отидеш Wink

ПП: АКО ОЩЕ 1 ПАТ МИ ИСТРИЕШ КОМЕНТАРА ЩЕ ДОЙДА В СФ И ЩИ РАЗМАЖА ФИЗИОНОМИАТА АДМИНСКА bounce affraid scratch bom

ScRoLLaN
Гост


Върнете се в началото Go down

Коментари за мачове ! - Page 6 Empty Re: Коментари за мачове !

Писане  NoJaRa Пон Дек 03, 2007 9:46 am

Слушай ся младши квито и приятели да ми слагаш,аз през ко съм минал,ти не си го виждал ! Аз съм се бил в улично сбиване с 3ма от отбор по бокс и сам съм ги смачквал,бил съм се и с джудисти и с каратисти та дори с скинари и мангали адски много! За това ти казах тихо,не съм почвал спора аз,бъди си къв си си,но не се репчи на по-здрави!Колкото до CS има още да учите,то от раз не става!Аз играя с изкълчено рамо след травма в фитнеса вече от 3 дена и днес на дербито ще съм така,но дано моите орли ме влечат с тях!

GriZzZLy замълчи,хора от отбора ти са го потвърждавали даже че е с WALL, Gab ми каза даже че е WALL,а дет съм се катерил по стълбите и твоите фантазиии там дет ги мисли ,гледай пак демото недъг!Както и да е,и WALL-а му няма ви помогне никъде!Иска се ТЕАМ SPIRIT,иска се LEADER вие нямате и 2-те! Suspect
NoJaRa
NoJaRa
Admin

Брой мнения : 27
Registration date : 04.11.2007

Върнете се в началото Go down

Коментари за мачове ! - Page 6 Empty Re: Коментари за мачове !

Писане  DoMaT Пон Дек 03, 2007 9:53 am

ОО не педал шибан прочетох ти тоя път по внимателно умрялото ти коментарче и се ядосах много . И така смотаняк ела да ме набиеш ако искаш ще извикам един скромен приятел 2 метра 150кг и може да се набира на една ръка и почти всеки ден пребива лайнари като теб , също така като заговорихме за родата братовчед ми е мафиот . Няма нужда да пишеш повече тъпотий в тоя форум едва ли повече ще го посетя то ми писна да споря с някък ограничен боклук ,да приказвам глупости и да ме кара да се "хваля" с познатите ми . Има по ценни неща отколкото да "съжалявам" че уж загубихме мистично срещу сесс 2 незнам и аз как но ми е се тая вий си знаете кво сте правили кво сте стрували мен не ме интересува повече само вие ще си осазнаете че не беше никак честна тази загуба и немога нито аз , нито никой друг да ви го вталпи в главата и ми умръзна просто да се псуваме тука за една игра
DoMaT
DoMaT

Брой мнения : 15
Registration date : 30.11.2007

Върнете се в началото Go down

Коментари за мачове ! - Page 6 Empty Re: Коментари за мачове !

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 6 от 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите